W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje sie również kompleksowa oferta rozwiązań biznesowych.

Doskonale wiemy jak ważny w dzisiejszym świecie jest niezawodny dostęp do Internetu. Niezawodność oraz wysoka prędkość połączenia nabierają szczególnego znaczenia w zastosowaniach komercyjnych.

Jesteśmy w stanie zapewnić Twojej firmie niezawodne połączenie z kontrahentami oferując symetryczny Internet klasy biznesowej w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Zaletą naszej oferty jest możliwość indywidualnego dopasowania parametrów usługi zarówno pod kątem prędkości, puli adresów IP, zapewnienia połaczenia zapasowego.

Ponadto oferujemy usługi związane z budową i obsługą wysokowydajnych i niezawodnych sieci lokalnych, połączeń radiowych typu punkt-punkt oraz punkt-wielopunkt, tzw. hot spotów. Zapewnimy połączenie z Internetem nawet w sytuacji, gdy chwilowo w Twojej firmie nie ma prądu a Ty pracujesz na laptopie. Jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczne, szyfrowane połączenia VPN między oddziałami Twojej firmy.

Aby skorzystać z naszych usług nie potrzebujesz miedzianych kabli telefonicznych, dostarczamy Internet o znacznie wyższych przepustowościach w najnowocześniejszej technologii światłowodowej lub w licencjonowanym paśmie radiowym, w dodatku w niższej cenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania z doradcą.

Kontakt:

34 333 66 33

Zadaj pytanie on-line


lub wypełnij formularz kontaktowy